ORBITA BUKOWNO r. 2006 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Buttony

Kalendarium

02

09-2014

wtorek

03

09-2014

środa

04

09-2014

czwartek

05

09-2014

piątek

06

09-2014

sobota

07

09-2014

niedziela

08

09-2014

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 52, wczoraj: 126
ogółem: 29 278

statystyki szczegółowe

Aktualności

Liga Żaków

  • autor: aporbita2006, 2014-08-26 16:20

 

 

 

LIGA ŻAKÓW Rozgrywki prowadzone są systemem turniejowym i w zawodach mogą uczestniczyć zawodnicy urodzeni w latach 2006 oraz 2007. Drużyny uczestniczące w rozgrywkach:

GRUPA I 1. AKS NIWKA I 2. PIONIER UJEJSCE I 3. SZCZAKOWIANKA JAW. 4. ORBITA BUKOWNO

GRUPA II 1. PIONIER UJEJSCE II 2. SARMACJA BĘDZI 3. APN PSARY 4. UKS JEDYNKA ŁAZY


Obóz Kościelisko 2014

  • autor: aporbita2006, 2014-07-24 19:38

Boisko w Kościelisku przygotowane na przyjęcie zawodników ORBITY smiley


3 I 12 MIEJSCE W TURNIEJU OLSANY CUP 2014

  • autor: aporbita2006, 2014-06-22 08:40

Dwie drużyny Orbity 2006/07 uczestniczyły w tegorocznej edycji turnieju Olsany Cup.Drużyna A grała w grupie A i  uzyskała następujące wyniki:

Orbita A - Drnovice 3 : 1

Orbita A - Cechovice 6 : 0

Orbita A - Olsany 7 : 3

Orbita A - Opava 4 : 1

Orbita A - Trinec 7 : 3

Z kompletem zwycięstw awansowała do grupy drużyn grających o miejsca 1 - 4 zajmując ostatecznie 3 miejsce w turnieju.

Orbita A - FC Raca (SVK) 4 : 4

Orbita A - FC Spartak Trnava (SVK) 1 : 2

Orbita A - SK SFM Senec (SVK) 2 : 2

Drużyna B rywalizowała w grupie C uzyskując następujące wyniki:

Orbita B - Karlice 6 : 4

Orbita B - MFK F.Mistek 6 : 3

Orbita B - Senec 1 : 9

Orbita B - Lisen 2 : 6

Orbita B - TJ Hana Prostejov 6 : 2

Zajmując 3 miejsce w grupie przyszło nam rywalizować o miejsca 9 - 12.Po 3 porażkach zajęliśmy 12 miejsce w turnieju.

Orbita B - TJ Hana Nezamyslice 2 : 7

Orbita B - FK Libina 1 : 4

Orbita B - TJ Sokol Olsany 1 : 3

Tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Borys Wożniczko.Gratulujemy udanego występu wszystkim naszym zawodnikom.

Klasyfikacja końcowa:

1.FC Spartak Trnawa (SVK)

2.FC Raca (SVK)

3.Orbita Bukowno A

4.SK SFM Senec (SVK)

12.Orbita Bukowno B

 


FINAŁY ROZGRYWEK PODOKRĘGU SOSNOWIEC Z UDZIAŁEM ORBITY

  • autor: aporbita2006, 2014-06-18 20:46

W Finale o Mistrzostwo Orlików Podokręgu Sosnowiec...

 

 

 


Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

Najnowsza galeria

OLSANY CUP 2014
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

SZCZAKOWIANKA JAWORZNOORBITA BUKOWNO 2006
SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 6:16 ORBITA BUKOWNO 2006
2014-08-26, 17:00:00
Orlik Pieczyska
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Statystyki drużyny