ORBITA BUKOWNO - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • CKS CZELADŹ - ZAGŁĘBIE III SOSNOWIEC 6:0
  • APN GMINA PSARY - AKS NIWKA II SOSNOWIEC 25:0
  • MKS SŁAWKÓW - UKS PIŁKARZ II SOSNOWIEC 3:5
  • MUKP IV DABROWA GÓRNICZA - KS GÓRNIK II PIASKI
  • KP WARTA II ZAWIERCIE - TKKF ZEW II KAZIMIERZ 5:8
  • GKS STRAŻAK MIERZĘCICE - ORBITA BUKOWNO 2006 4:2
  •        

Buttony

Kalendarium

30

09-2014

wtorek

01

10-2014

środa

02

10-2014

czwartek

03

10-2014

piątek

04

10-2014

sobota

05

10-2014

niedziela

06

10-2014

pon.

Mecz 2014-09-27, 11:00


herb GKS STRAŻAK MIERZĘCICE 4:2 herb ORBITA BUKOWNO 2006
GKS STRAŻAK MIERZĘCICE   ORBITA BUKOWNO 2006

Aktualności

UJEJSCE ZDOBYTE

  • autor: aporbita2006, 2014-09-20 18:58

Kameralny stadion Uks Ujejsce był areną zmagań pierwszego turnieju żaków podokręgu Sosnowiec.Nasza drużyna pokonując Szczakowianke Jaworzno i dwa zespoły gospodarzy Pioniera Ujejsce wygrywa turniej.Gra naszych chłopków może nie zachwycała ale warunki atmosferyczne ciągle padający deszcz nie pozwalały na rozwinięcie skrzydeł.Następny turniej zostanie zorganizowany przez nasz klub piątego pażdziernika.Gratulacje dla gospodarzy za perfekcyjne zorganizowane zawody i powodzenie w następnych turniejach.


Liga Żaków

  • autor: aporbita2006, 2014-08-26 16:20

 

 

 

LIGA ŻAKÓW Rozgrywki prowadzone są systemem turniejowym i w zawodach mogą uczestniczyć zawodnicy urodzeni w latach 2006 oraz 2007. Drużyny uczestniczące w rozgrywkach:

GRUPA I 1. AKS NIWKA I 2. PIONIER UJEJSCE I 3. SZCZAKOWIANKA JAW. 4. ORBITA BUKOWNO

GRUPA II 1. PIONIER UJEJSCE II 2. SARMACJA BĘDZI 3. APN PSARY 4. UKS JEDYNKA ŁAZY


Obóz Kościelisko 2014

  • autor: aporbita2006, 2014-07-24 19:38

Boisko w Kościelisku przygotowane na przyjęcie zawodników ORBITY smiley


3 I 12 MIEJSCE W TURNIEJU OLSANY CUP 2014

  • autor: aporbita2006, 2014-06-22 08:40

Dwie drużyny Orbity 2006/07 uczestniczyły w tegorocznej edycji turnieju Olsany Cup.Drużyna A grała w grupie A i  uzyskała następujące wyniki:

Orbita A - Drnovice 3 : 1

Orbita A - Cechovice 6 : 0

Orbita A - Olsany 7 : 3

Orbita A - Opava 4 : 1

Orbita A - Trinec 7 : 3

Z kompletem zwycięstw awansowała do grupy drużyn grających o miejsca 1 - 4 zajmując ostatecznie 3 miejsce w turnieju.

Orbita A - FC Raca (SVK) 4 : 4

Orbita A - FC Spartak Trnava (SVK) 1 : 2

Orbita A - SK SFM Senec (SVK) 2 : 2

Drużyna B rywalizowała w grupie C uzyskując następujące wyniki:

Orbita B - Karlice 6 : 4

Orbita B - MFK F.Mistek 6 : 3

Orbita B - Senec 1 : 9

Orbita B - Lisen 2 : 6

Orbita B - TJ Hana Prostejov 6 : 2

Zajmując 3 miejsce w grupie przyszło nam rywalizować o miejsca 9 - 12.Po 3 porażkach zajęliśmy 12 miejsce w turnieju.

Orbita B - TJ Hana Nezamyslice 2 : 7

Orbita B - FK Libina 1 : 4

Orbita B - TJ Sokol Olsany 1 : 3

Tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Borys Wożniczko.Gratulujemy udanego występu wszystkim naszym zawodnikom.

Klasyfikacja końcowa:

1.FC Spartak Trnawa (SVK)

2.FC Raca (SVK)

3.Orbita Bukowno A

4.SK SFM Senec (SVK)

12.Orbita Bukowno B

 


Archiwum aktualności


Najnowsza galeria

LIGA ORLIKA MUKP D.G
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

ZAGŁĘBIE III SOSNOWIECORBITA BUKOWNO 2006
ZAGŁĘBIE III SOSNOWIEC   ORBITA BUKOWNO 2006
2014-10-01, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

GKS STRAŻAK MIERZĘCICEORBITA BUKOWNO 2006
GKS STRAŻAK MIERZĘCICE 4:2 ORBITA BUKOWNO 2006
2014-09-27, 11:00:00
MIERZĘCICE UL.WOLNOŚCI 68
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
ZAGŁĘBIE III SOSNOWIEC - ORBITA BUKOWNO 2006
TKKF ZEW II KAZIMIERZ - GKS STRAŻAK MIERZĘCICE
KS GÓRNIK II PIASKI - KP WARTA II ZAWIERCIE
UKS PIŁKARZ II SOSNOWIEC - MUKP IV DABROWA GÓRNICZA
AKS NIWKA II SOSNOWIEC - MKS SŁAWKÓW
CKS CZELADŹ - APN GMINA PSARY

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
CKS CZELADŹ 6:0 ZAGŁĘBIE III SOSNOWIEC
APN GMINA PSARY 25:0 AKS NIWKA II SOSNOWIEC
MKS SŁAWKÓW 3:5 UKS PIŁKARZ II SOSNOWIEC
MUKP IV DABROWA GÓRNICZA KS GÓRNIK II PIASKI
KP WARTA II ZAWIERCIE 5:8 TKKF ZEW II KAZIMIERZ
GKS STRAŻAK MIERZĘCICE 4:2 ORBITA BUKOWNO 2006