ORBITA BUKOWNO - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • ORBITA BUKOWNO 2006 - ZAGŁĘBIE III SOSNOWIEC 7:1
  • GKS STRAŻAK MIERZĘCICE - TKKF ZEW II KAZIMIERZ 7:4
  • KP WARTA II ZAWIERCIE - KS GÓRNIK II PIASKI 6:7
  • MUKP IV DABROWA GÓRNICZA - UKS PIŁKARZ II SOSNOWIEC
  • MKS SŁAWKÓW - AKS NIWKA II SOSNOWIEC 27:1
  • APN GMINA PSARY - CKS CZELADŹ 4:3
  •        

Buttony

Reklama

Kipsta F700

Kalendarium

24

05-2015

niedziela

25

05-2015

pon.

26

05-2015

wtorek

27

05-2015

środa

28

05-2015

czwartek

29

05-2015

piątek

30

05-2015

sobota

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: PIONIER TYCHY

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA - 0
SPOTKANIA U SIEBIE - 0
SPOTKANIA WYJAZDOWE - 0


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole ; - -
Stracone bramki ; - -


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM DOTYCHCZAS ZESPÓŁ NIE ROZEGRAŁ ŻADNYCH SPOTKAŃ
U SIEBIE DOTYCHCZAS ZESPÓŁ NIE ROZEGRAŁ U SIEBIE ZADNYCH SPOTKAŃ
WYJAZD DOTYCHCZAS ZESPÓŁ NIE ROZEGRAŁ NA WYJEŹDZIE ZADNYCH SPOTKAŃ


Najnowsza galeria

TURNIEJ NOVY JICIN
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

TKKF ZEW II KAZIMIERZORBITA BUKOWNO 2006
TKKF ZEW II KAZIMIERZ   ORBITA BUKOWNO 2006
2015-05-26, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

ORBITA BUKOWNO 2006ZAGŁĘBIE III SOSNOWIEC
ORBITA BUKOWNO 2006 7:1 ZAGŁĘBIE III SOSNOWIEC
2015-05-23, 11:30:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
ZAGŁĘBIE III SOSNOWIEC - APN GMINA PSARY
CKS CZELADŹ - MKS SŁAWKÓW
AKS NIWKA II SOSNOWIEC - MUKP IV DABROWA GÓRNICZA
UKS PIŁKARZ II SOSNOWIEC - KP WARTA II ZAWIERCIE
KS GÓRNIK II PIASKI - GKS STRAŻAK MIERZĘCICE
TKKF ZEW II KAZIMIERZ - ORBITA BUKOWNO 2006

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
ORBITA BUKOWNO 2006 7:1 ZAGŁĘBIE III SOSNOWIEC
GKS STRAŻAK MIERZĘCICE 7:4 TKKF ZEW II KAZIMIERZ
KP WARTA II ZAWIERCIE 6:7 KS GÓRNIK II PIASKI
MUKP IV DABROWA GÓRNICZA UKS PIŁKARZ II SOSNOWIEC
MKS SŁAWKÓW 27:1 AKS NIWKA II SOSNOWIEC
APN GMINA PSARY 4:3 CKS CZELADŹ